Kalvoda Alois (Šlapanice 1875 - 1934 Běhařov)
Letní krajina, signováno vlevo dole Al. Kalvoda, olej/plátno, 53 x 69,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |